INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 5 Fashion Finest AW19 za nami!

Fashion Finest AW19 za nami!

Odbywający się w Londynie od kilku lat Fashion Finest należy do jednych z najciekawszych propozycji jakie można znaleźć podczas trwania London Fashion Week.

W tym roku w ramach Fashion Finest odbyły się dwa pokazy, w których zaprezentowali się następujący projektanci: Misora Nakamori – Francja, L’Essayeur – UK, Nitya Singh – Indie, Helen Kaye - UK The Kemist – UK, Kepaza – Norwegia, Mary Dickow – Dania, Olya Sookie – Chorwacja Kanna Yeung – UK, Linda Blissett – UK, Louisa Moody – Walia oraz Tuncer Tonun – UK.

 

O opinię na temat pokazów poprosiliśmy Agnieszkę Wachel – dobrze znaną blogerkę podpisującą się jako Ruda w Wielkim Mieście. “To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło podczas wszystkich pokazów to KOLOR. Było kolorowo, kolor wrócił na wybiegi - bo do tej pory było tam dla mnie zbyt klasycznie. Cieszy mnie to bardzo, że młodzi projektanci nie boją się odważnych kolorów i ciekawych połączeń materiałów.
Poza Tuncer Tonun na uwagę zasługują też Filipinka Joyce Penas Pilarskyy- ze swoją piękna biżuterią i materiałami, @kepaza - która stawia na miękkie, wygodne i użyteczne stroje ale nie rezygnuje z kolorów a także Olya Sookie.

 

Naszym zdaniem bardzo ciekawą kolekcję ubrań zaprezentowała także pochodząca z Walii Louisa Moody oraz Linda Blissett.

 

Warto zaznaczyć, że wśród modelek jakie pojawiły się na wybiegu można było zobaczyć dwie Polki: Magdę Świder oraz Darię Trawnik. Obie nasze rodaczki mieszkają w Londynie. Warto też chyba wspomnieć o włoskiej modelce o nazwisku Chiara Bordi. Chiara, (18) urodziła się w Tarquinii, niewielkim mieście leżącym niedaleko Rzymu. W lipcu 2013 roku podczas wypadku samochodowego straciła nogę. Dzielna dziewczyna nie dała jednak za wygraną i mimo wielu trudności została modelką chodzącą na pokazach w całej Europie.

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się