INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

Komitet Norweski przyjął nominację Jerzego Owsiaka na laureata Pokojowej Nagrody Nobla.

W poniedziałek Komitet Noblowski poinformował, że przyjął kandydaturę Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla.

Wniosek przy wsparciu posła Andrzeja Kobylarza złożył dziennikarz TVN Turbo Rafał Collins.

Dziennikarz w ten sposób poinformował o przyjęciu przez Komitet Noblowski kandydatury Owsiaka.

Moi Drodzy,

Wydarzenia w naszym kraju bardzo mnie poruszyly, nie spałem od dwóch dni, pracowałem usilnie, telefon rozgrzany do czerwoności, rachunek za połączenia do Oslo pewnie zwali mnie z nóg ;-) Uruchomiłem chyba wszystkie kontakty jakie mam... i udało się !

Zdecydowałem się pójść o krok dalej w wspieraniu Jurek Owsiak oraz GOCC

Dzisaj 15.01.2019 Komitet Norweski przyjął moją nominację dla Jurka Owsiaka jako laureata Pokojowej Nagrody Nobla 2019.

Nominację złożyłem z pomocą posła Pana Andrzeja Kobylarza.

Pisząc uzasadnienie miałem do dyspozycji jedynie 2000 znaków, napisałem więc min. tak :

`Jerzy Owsiak cannot be described in 2000 characters, Jerzy Owsiak SHOULD NOT BE described in 2000 characters`

Pozostaje trzymać kciuki…

Jurku nie poddawaj się, Naród cię potrzebuję.

#nobeldlaowsiaka

P.S
W Kwestii formalnej I wyjasnienia, nie utożsamiam się z żadną partią polityczną, Poseł Andrzej Kobylarz był osobą która widniała w mojej książce telefonicznej i uprzejmie zgodziła się pomóc, jedynie ktoś na pozycji Posła, Profesor lub kilka innych osób może formalnie nominować do nagrody Nobla więc nie patrząc na to kto jest z jakiej parti wykonałem telefon z prośbą, za wsparcie bardzo dziękuję.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się