Jesteś tutaj: Informacje24 Tam byliśmy - Relacje 7 BLK: PUCHAR POLSKI DLA WISŁA CAN – PACK KRAKÓW !!! 1KS Slęza Wrocław – TS Wisła Can – Pack Kraków 62:63 (19:11, 8:17, 23:18, 6:10, d: 6:7)

29.01.2017  w  Niedzielne popołudnie mecz o Puchar Polski Kobiet BLK  koszykówki był rozgrywany w Krakowie pomiedzy  TS Wisła  Can – Pack  Kraków  i   1KS Slęza Wrocław.

Mecz na poczatku pierwszej  kawrty  dominowały przyjezdne z Wrocławia. Krakowianki poczatkowo miały problemy w organizacji ataku. Po pierwszej kwarcie Slęza  wygrywała  19:11   już mieliśmy   Po rzucie Vanessy Gidden gospodynie wygrywały 28:27 po pierwszej połowie. Ostatecznie po 30 minutach gry było 50:46 dla gości. W czwartej kwarcie do remisu po 52 doprowadziła Ben Abdelkader, a na prowadzenie Wisłę Can-Pack wyprowadziła Meighan Simmons. Końcówka spotkania była bardzo wyrównana – zwycięstwo wrocławiankom mogły dać Sharnee Zoll i Agnieszka Kaczmarczyk, ale nie trafiały. To oznaczało dogrywkę.

W ostatniej akcji spotkania nie trafiła Sharnee Zoll, a to oznaczało zwycięstwo mistrzyń Polski 63:62!

Puchar oraz nagrody od sponsorów dla finalistek Pucharu Polski Kobiet, Ślęzy Wrocław, wręczali: Zdzisław Kassyk, wiceprezes PZKosz, prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki, Piotr Dunin-Suligostowski, prezes TS Wisła Kraków oraz Ludwik Mięta-Mikołajewicz, były trener reprezentacji Polski Kobiet.

Puchar oraz nagrody dla zdobywczyń Pucharu Polski Kobiet, Wisły Can-Pack Kraków, wręczali: Grzegorz Bachański, prezes PZKosz, Janusz Kozioł, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Sportu, Teodor Mollov, trener reprezentacji Polski Kobiet oraz Ludwik Mięta-Mikołajewicz, były trener reprezentacji Polski Kobiet.

1KS Slęza Wrocław – TS Wisła  Can – Pack  Kraków  62:63 (19:11, 8:17, 23:18, 6:10, d: 6:7)